Meist

Oleme tegutsenud aastast 2010. 2020 suvel, tähistasime oma 10. tegutsemisaastat.

Alustasime 10 lambaga. Läbi projektide on suurendatud karja kahel korral. Praeguseks, aastal 2022 on meie kari 200 looma. Oma tegevustes püüame väärindada lammast võimalikult mitmekülgselt. Eestis on paranenud lõnga tootmise kvaliteet ja oma villast laseme lõnga teha Eestis. Nahad oleme siiani parkinud Eestis, Jõgeval. Selleks, et meie tegevust toetada, soetage meilt naturaalsetes värvides lõnga ja nahku.

Oleme mahe ettevõttena tegutsenud juba aastast 2013  

MTÜ Muhumaalammas eesmärgiks on tagada Muhu valla loopealsete ja traditsioonilise elulaadi püsimine, kasutades selleks põlist maalammast. Muhu maastike hoidmise kaudu just villaandjatega toetab MML ka Muhu kultuuri ja käsitöö säilimist. Oma tegevuses lähtume põhikirjast, heast tavast, Eesti Vabariigi ja EU seadustest.

Katrin Põld

Katrin on juhatuse liige, kel on suured unistused ja palju ideid. Tema tegevuseks MTÜ-s on lammaste eest hoolitsemine ja neile parima pakkumine. Ta on kiire pealehakkamisega ja ei jäta miskit homse varna. Selle kõrvalt on Katrin pedagoog ning toimetab iluteeninduses. Unistused on täitumiseks!

Kadri Tali

Kadri on juhatuse liige ja tulihingeline looduse inimene, julge ja ettevõtlik naine. Tegeleb peamiselt projektide läbiviimise ja üldise lammastesse puutuvaga. Kõige selle kõrvalt on ta teadur Eesti Maaülikoolis. Kes teeb, see jõuab!