Kevadine lambapügamise ajal külastas MuhuMaaLammast kooliõpetaja Maria Poolast.
Maria oli juba ammu unistanud näha päris lambapügamist oma silmaga. Hommik algas varakult. Lambad olid uudishimulikud, pügamismasinad valmis ja õhus oli tunda kerget elevust. Maria vaatas alguses natuke ettevaatlikult pealt, kuidas kogenud pügamismeistrid osavalt villakihte eemaldasid. “Ma ei arvanud, et see nii kiiresti käib!” ütles ta naerdes pärast esimese lamba pügamist.
Pärast villapügamist jäi Maria veel mõneks ajaks Kallaste Vanaelule ja soovis ka villa pesemisel osaleda. “See on palju raskem, kui ma ette kujutasin, aga samas väga rahustav,” ütles Maria villatutte kuivama sättides.
Meil oli hea meel Mariaga tuvuda ja tutvustada talle osakest MuhuMaaLambast!
